Menu
04

 

پیشنهادات مالی ارائه شده و فروش در ماه مرداد سال جاری به واحدهای صنعتی مربوط به فروش شرکت ذغالهای صنعتی ایران  و قطعات گرافیتی بصورت مکعب مستطیل و رینگ های گرافیتی و تفلون گرافیتی و قطعات یدکی مربوط به مکانیکال سیل بوده که عمدتا به صنایع فولاد مانند ذوب آهن، صنایع نیروگاهی مانند نیروگاه بیستون، برق فارس ، سد دز، صنایع پتروشیمی و پالایش نفت ها مانند پالایش نفت اصفهان ، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت شازند اراک و پتروشیمی رجال و پتروشیمی پارس بوده است .
مواد اولیه اقلام فوق براساس پیشنهاد نمونه درخواستی مشتریان و با تشخیص کارشناسان فنی این شرکت که دارای تجربه چندین ساله در امر تولید این قطعات در صنعت می باشند انتخاب و از بهترین مواد موجود در انبارهای این شرکت ساخته و تحویل می گردد .

در کلیه این سفارشات در صورت توافق ، امکان ارائه یک ست نمونه جهت نصب و بررسی میزان کیفیت و طول عمر قطعات وجود دارد و در تمامی این موارد ارائه شناسنامه فنی بهمراه پیشنهاد مالی امکان پذیر است .

شرکت ذغالهای صنعتی ایران با داشتن کادر مجرب فنی ماشین آلات و تجهیزات موجود که ازبهترین سازندگان اروپایی تهیه شده است و همچنین به همراه مواد اولیه با کیفیت و پشتیبانی پس از فروش مهندسین فنی با حضور دائمی خود در صنایع کشور به شعار خود : " رضایت مشتری هدف نهائی ماست " پای بند می باشد .

 

 

در گروه: اخبار

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت