Menu
18

 

پکینگ رینگ ها

شرکت ذغالهای صنعتی ایران علاوه بر تامین نیاز موارد استاندارد ، با بکارگیری و ترکیب قطعات از نوع جنس مواد فلزی و غیر فلزی مختلف واستفاده از طرحهای متنوعی  جهت کاربری های معمول در پکینگها و     هم چنین انواع خاص یا مشکل دار نیز اقدام نموده است .

انواع موادی که توسط شرکت ذغالهای صنعتی ایران بکار گرفته می شود در طرحهای متنوعی از پکینگ رینگها جهت سیل کردن با چرخش یکطرفه یا دو طرفه سیل های باحالت تخلیه یا واردکردن گاز درمدار و فشارها و سرعتهای بالا و با طراحی های ساندویچی و غیره مانند طرحهای دارای دوارهای سه گانه کاربرد  دارد .

وایپر رینگها

جهت جلوگیری از نفوذ روغن موجود در داخل محفظه کارتل ( crankcase ) کمپرسورهای رفت وبرگشتی   به فضای سیلندرها  ویا در  مواردی هم برای اجتناب از وارد شدن مواد روان کننده سیلندرها وسایرکندانسه ها  از آن قسمت ها به داخل  کارتل و اصولاً درموارد  نیاز به کنترل کامل آلودگیهای ناشی ازتداخل روغنها برای قسمتهای مختلف ،وایپر رینگها طراحی و در شرکت ذغالهای صنعتی ایران براساس آن طرحها ساخته میشوند .

بمنظور تامین مقدار کشش سطحی مورد نیاز جهت جمع آوری روغن موجود روی شافت ها وکاملا پاک کردن آنها انواع مختلفی از وایپر رینگها ی چند سگمنتی از نوع شعاعی  Radial  و مماسی Tangential و دارای فنر فشاری  با کشیده شدن لبه های د رتماس با میله پیستون استفاده می شود تا بتواند پوشش فیلم روغن را برطرف کند که دارای تنوع ونوآوری زیادی بوده که شامل دودسته مختلف پایه ایی بوده ومعمولاً چند نوع آن همراه همدیگر بکار برده می شوند .

شرکت ذغالهای صنعتی ایران این رینگها را برای کنترل کامل روغن در تجهیزات هم از جنس چدن هم برنز با طرحهای خاص برای نتیجه گیری  فوق العاده  موثر و اجتناب از آلودگی روان سازها و کاربرد بدون مشکل در بلند مدت ودرتمام طول بهره برداری تولید می کند .

 96/07/16


در گروه: مقالات

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت